Soczewki

Soczewki progresywne.Jeżeli mielibyśmy określać jaka jest nasza specjalizacja bez wątpienia byłby to dobór soczewek progresywnych. Korzystając z najnowszej technologii jakim jest system videocentracji visuReal firmy Hoya Lens Poland możemy Państwu zaoferować nową jakość obsługi i uatrakcyjnić wizytę w naszym salonie. Bazujący na najnowocześniejszej technologii system Ollendorf jest w stanie w ciągu zaledwie chwili rozpoznać i wyznaczyć wszystkie parametry niezbędne do wykonania okularów. Badanie jest bezpłatne, gdyż ma ono służyć naszym optykom do bezbłędnego dopasowania szkieł do Państwa twarzy i zapewnić komfort widzenia naszym klientom.
Jedną z wielu ważnych funkcji systemu visuReal jest szybkie i proste obliczanie grubości soczewek okularowych dla wybranej przez klienta orawy wraz z wizualizacją i możliwością porównania różnych typów soczewek.

Soczewki do pracy przy komputerze.Nasze oczy codziennie wystawione są na działanie tak zwanego „światła widzialnego o wysokiej energii”, zwanego jako światło niebieskie. Ten rodzaj światła emitowany jest przez słońce, energooszczędne oświetlenie, jak również wszelkiego rodzaju urządzenia cyfrowe, takie jak smartfony, tablety i monitory LCD/LED. Soczewki do pracy przy komputerze posiadają wyjątkową konstrukcję oraz zwiększają panoramiczność i zasięg widzenia w porównaniu z tradycyjnymi soczewkami do bliży, dzięki temu oferujemy wyjątkowy komfort użytkowania okularów podczas pracy przy komputerze i długotrwałym czytaniu.

Soczewki sportowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością i przeznaczone są do opraw o wysokiej krzywiźnie bazowej. Dostępne są w szerokiej ofercie kolorystycznej. Gwarantują szerokie pola widzenia na każdą odległość, ochronę przed wiatrem, kurzem, olśnieniem i słońcem oraz kontrastowe widzenie w każdych warunkach pogodowych.

Soczewki dla dzieci. Nasza ofertę kierujemy również do najmłodszych pacjentów. Jak wiadomo w naszych milusińskich jest zawsze dużo energii, dlatego dedykowane są dla nich specjalne soczewki, które są odporne na uderzenia, są cienkie, lekkie i zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Soczewki kontaktowe. W naszych salonach aplikujemy miękkie soczewki kontaktowe w wersjach sferycznych, torycznych oraz progresywnych. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami takimi jak Alcon, Johnson&Johnson, Cooper Vision zapewniamy Państwu dostęp do najnowocześniejszych soczewek jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych oraz produktów do ich pielęgnacji.

Send message